Рекомендації для виконавців топографо-геодезичних робіт щодо обстеження пунктів ДГМ

  • 17.09.2019

Рекомендації виконавцям топографо-геодезичних робіт щодо обстеження пунктів Державної геодезичної мережі

Виконавці геодезичних робіт на окремих територіях під час виконання топографо-геодезичних робіт, земельно-кадастрових зйомок, інженерно-геодезичних вишукувань, пов’язаних з використанням геодезичних пунктів згідно «Порядку охорони геодезичних пунктів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №836 від 8 листопада 2017 року зобов’язані складати картки побудови, обстеження та відновлення геодезичного пункту у трьох примірниках і передавати:

  • перший - до Державного картографо-геодезичного фонду України;
  • другий - до адміністратора банку геодезичних даних - Науково-дослідного інституту геодезії і картографії для внесення змін до бази даних геодезичних пунктів;
  • третій - залишається у виконавця робіт.

Для спрощення процедури складання карток та передачі їх адміністратору банку геодезичних даних, Науково-дослідним інститутом геодезії і картографії розроблено зразки заповнення таких матеріалів і рекомендації до них:

  1. Акт приймання-передачі матеріалів обстеження та оновлення пунктів Державної геодезичної мережі до Науково-дослідного інституту геодезії і картографії – Адміністратора банку геодезичних даних.
  2. 5 розділ «Картки побудови, обстеження та відновлення геодезичного пункту» – Чергове обстеження та оновлення пункту.
  3. Рекомендації щодо чергового обстеження та оновлення геодезичних пунктів та оформлення звітної документації.
Ця документація розміщена на “Геопорталі Державної геодезичної мережі Українив розділі Пункти – Виконання обстеження пунктів за посиланням http://dgm.gki.com.ua/ua/vikonannja-obstejennja-punktiv

Інші новини

Запуск Геопорталу

9 січня 2013 року відбувся запуск геопорталу "Державна геодезична мережа України". В цей день ресурс відвідало близько 500 осіб.

Державна геодезична мережа України

Геопортал ДГМ – версія 2.0 –b доповнений чотирма можливостями, спрямованих на підвищення функціональних можливостей та автоматизованого забезпечення користувачів геодезичною інформацією та послуг по перетворенню та трансформуванню координат.

Інформація про пункти та лінії нівелірної мережі І-го та ІІ-го класів

17 січня 2013 року на Геопорталі ДГМ розміщена інформація про пункти та лінії нівелірної мережі І-го та ІІ-го класів.